اخبار و مطالب حقوقی

آذر 15 1401لایحه-چیست-و-به-چه-صورت-تنظیم-میشود؟

لایحه چیست و به چه صورت تنظیم میشود؟

در آذر 15, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 2

به چه چیزی لایحه گفته میشود؟ لایحه نویسی توسط وکیل چه فرقی با لایحه نویسی توسط عریضه نویس دارد؟ تنظیم لایحه در دعاوی حقوقی و کیفری چگونه است؟ به کاربردی ترین سوالات شما عزیزان در خصوص لایحه و نحوه نگارش آن در این مقاله پاسخ داده میشود.

ادامه مطلب
آذر 15 1401وکیل-تنظیم-دادخواست-در-بابل

وکیل تنظیم دادخواست در بابل

در آذر 15, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 2

نحوه تنظیم دادخواست چگونه است؟ چه مواردی باید در دادخواست قید شود؟ دادخواست حقوقی چگونه تنظیم میشود؟ مبنای طرح دعوای حقوقی چیست؟ نخستین گام برای تشکیل پرونده حقوقی چیست؟ وکیل برای تنظیم دادخواست چگونه عمل میکند؟ سید سجاد رزاقی موسوی بهترین وکیل حقوقی در این مقاله به کلیه سوالات شما پاسخ میدهد.

...

ادامه مطلب
آذر 15 1401وکیل-مطالبه-ثمن-معامله-در-بابل

وکیل مطالبه ثمن معامله در بابل

در آذر 15, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 3

ثمن معامله چیست؟ به چه چیزی ثمن معامله گفته میشود؟ وکیل استرداد ثمن در دعاوی حقوقی از قبیل استرداد ثمن چگونه عمل مینماید؟ نحوه تنظیم دادخواست استرداد ثمن معامله چگونه است؟ نحوه عملکرد وکیل برای استرداد ثمن معامله چگونه است؟ در این مقاله به بیان این موارد پرداخته میشود.

...

ادامه مطلب
آذر 15 1401اثبات-پرداختن-ثمن-معامله-چگونه-میباشد؟

اثبات پرداختن ثمن معامله چگونه میباشد؟

در آذر 15, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 3

نحوه اثبات پرداختن ثمن معامله چگونه است؟ چه کسی باید پرداخت ثمن معامله را به اثبات برساند؟ دعوای استرداد ثمن در معاملات به چه معناست؟ سید سجاد رزاقی موسوی وکیل حقوقی متخصص در زمینه معاملات و تنظیم قراردادها بصورت تخصصی پاسخ میدهد.

ادامه مطلب
آذر 05 1401مطالبه-طلب-با-سند-عادی-چگونه-می-باشد؟

مطالبه طلب با سند عادی چگونه می باشد؟

در آذر 05, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 162

اعتبار قانونی مطالبه طلب با سند عادی چقدر است؟ مطالبه طلب با سند عادی موضوع طرح دعوای حقوقی است. برای اقامه این دعوا چه ادله اثباتی نیاز داریم؟ سید سجاد رزاقی موسوی وکیل حقوقی بصورت تخصصی پاسخ میدهد.

ادامه مطلب
آذر 05 1401وکیل-طلاق-از-طرف-زن-طلاق-به-درخواست-زوجه

وکیل طلاق از طرف زن طلاق به درخواست زوجه

در آذر 05, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 226

وکیل طلاق از طرف زن بیان میدارد: پیش تر در مقاله مربوطه تحت عنوان وکیل طلاق و وکیل طلاق از طرف مرد به تعریف دقیق از واژه طلاق پرداخته ایم و اکنون به نحو خلاصه و موجز بیان میگردد طلاق از ریشه طلق به معنی رها شدن و آزاد شدن میباشد.

ادامه مطلب
آذر 05 1401وکیل-طلاق-از-طرف-مرد-طلاق-به-درخواست-زوج

وکیل طلاق از طرف مرد طلاق به درخواست زوج

در آذر 05, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 126

وکیل طلاق از طرف مرد ابتدا به ساکن بیان می دارد طلاق به معنای جدا شدن زن و مرد از یکدیگر، پس از انعقاد عقد نکاح میباشد. پس ابتدائا میبایست میان زن و مرد علقه زوجیت برقرار و عقد نکاح دائم جاری و بعد از آن نوبت به طلاق و جدایی از یکدیگر برسند که امیدواریم هرگز عقد مقدس نکاح و ازدواجی که با عشق و امید ...

ادامه مطلب
آذر 05 1401وکیل-فروش-مال-غیر-در-بابل

وکیل فروش مال غیر در بابل

در آذر 05, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 184

مزایای استفاده از وکیل در پرونده فروش مال غیر چیست؟ مهمترین دلایل مشاوره و استفاده از وکیل فروش مال غیر کدامند؟ چرا باید از وکیل فروش مال غیر استفاده نماییم؟ سید سجاد رزاقی موسوی وکیل متخصص پرونده فروش مال غیر به تشریح ۵ دلیل اصلی میپردازد:

ادامه مطلب
آبان 29 1401کلاهبرداری-بنگاه-املاک-چگونه-است؟

کلاهبرداری بنگاه املاک چگونه است؟

در آبان 29, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 270

کلاهبرداری بنگاه املاک چگونه است؟ شکایت از کلاهبرداری توسط بنگاه املاک چگونه است؟ چه زمانی یک بنگاه املاک به جرم کلاهبرداری محکوم میشود؟ آیا امکان دارد بنگاه املاک معاون جرم کلاهبرداری باشد؟ با بهترین وکیل متخصص جرم کلاهبرداری در شهرهای بابل، بابلسر، آمل، مازندران، فریدونکنار، سرخرود، قائمشهر،

...

ادامه مطلب
آبان 29 1401وکیل-طلاق-توافقی-در-بابل

وکیل طلاق توافقی در بابل

در آبان 29, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 227

وکیل طلاق پیشتر در مقالات طلاق به درخواست مرد و زن | طلاق از طرف مرد | طلاق از طرف زن به بررسی طلاق و درخواست های هر یک از زوجین در طلاق پرداخته است و  در این مقاله به بررسی طلاق توافقی و ابعاد آن خواهد پرداخت. با ما همراه باشید.

...

ادامه مطلب
آبان 29 1401وکیل-تسخیری-در-بابل

وکیل تسخیری در بابل

در آبان 29, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 245

وکیل تسخیری کیست؟ به چه وکیلی، وکیل معاضدتی گفته میشود؟ وکیل تسخیری چگونه تعیین میشود؟ وکیل تسخیری در کدام پرونده ها فعالیت مینماید؟ وکیل متخصص پاسخ میدهد.

ادامه مطلب
آبان 29 1401الزام-به-پرداخت-بدهی-های-ملک-در-مشارکت-در-ساخت

الزام به پرداخت بدهی های ملک در مشارکت در ساخت

در آبان 29, 1401توسط مدیراصلیتعداد بازدید 239

امروزه با توجه به افزایش ارتباطات و تعاملات بین افراد، مشارکت در انجام امور نیز افزایش پیدا کرده است. یکی از زمینه های مشارکت، مشارکت در ساخت می باشد. با توجه به مسائل ریز و درشت توافق نشده یا رعایت نشده از جانب طرفین همیشه بخش قابل توجهی از پرونده ها در خصوص مشارکت در ساخت است. به خصوص در زمینه الز

...

ادامه مطلب